BATÉRIA PATONA PROTECT pre Samsung Galaxy Note 9 N960F EB-BN965ABU vrátane inštalačnej sady
Popis
Zoznam kompatibility
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Protect |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 3,85 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 52 g |
| Watt-hodinová kapacita | 15 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
