PATONA PROTECT Batéria pre Samsung Galaxy S20 A52 A52G A52s 5G S20 FE5G EB-BG781ABY vrátane inštalačnej sady
Popis
Zoznam kompatibility
Kompatibilné modely:
Náhradné diely:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Protect |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 3,86 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 58 g |
| Watt-hodinová kapacita | 17 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
