PATONA PROTECT Batéria pre Samsung Galaxy Note 10 SM-N970F EB-BN970ABU vrátane inštalačnej sady
Popis
Zoznam kompatibility
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Protect |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 3,85 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3500 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 44 g |
| Watt-hodinová kapacita | 14 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
