Baterie PATONA pentru LG EAC63382201 A9 A925KSM A958SA A9M A902RM A927KVMS Cord ZeroLG
Popis
Technické špecifikácie:
Napätie: 25,2V
Kapacita: 2500mAh / 63Wh
Typ článku: Li-Ion
ZNAČKA: PATONA
Kompatibilné zariadenia:
Parametre
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 25.2 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 2500 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | 6150 |
| Hmotnosť | 434 g |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
