Batéria PATONA pre servisný štítok Dell Latitude 5320 CJKKPG3-DELL 7FMXV 9JM71 1PP63 4M1JN
Popis
Batéria PATONA pre servisný štítok Dell Latitude 5320 CJKKPG3-DELL 7FMXV 9JM71 1PP63 4M1JN
Technické špecifikácie:
Napätie: 3,7V
Kapacita: 3400mAh / 52Wh
Typ článku: Li-Polymer
ZNAČKA: PATONA
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 3.7 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 244 g |
| Watt-hodinová kapacita | 52 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
