Batéria FUJI FINEPIX NP-40 NP40 F402 F610 F700 F810 Pentax
Popis
Batéria FUJI FINEPIX NP-40 NP40 F402 F610 F700 F810 Pentax
Technické údaje:
- Kapacita: 600 mAh
- Napätie: 3,7 V
- Energia: 2,2 Wh
- Typ: Li-Ion
Táto vysokokapacitná Li-Ion batéria je ideálna pre modely fotoaparátov FUJI FinePix a Pentax, ktoré používajú batériu NP-40. Zaručuje stabilný výkon a dlhú výdrž pri fotografovaní.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 39,9 x 35,3 x 5,8 mm |
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 3.7 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 600 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 18 g |
| Watt-hodinová kapacita | 2 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
