PATONA batéria pre Ricoh DB-120 GR IV
Popis
PATONA Batéria pre Ricoh DB-120 GR IV
Vysokovýkonná batéria s novými, kvalitnými značkovými článkami od výrobcov ako Panasonic, LG, Sanyo a ďalších.
100% kompatibilná s originálnou batériou Ricoh vďaka presnému dizajnu, vrátane ochrany proti prebíjaniu a skratu.
Technické špecifikácie:
- Napätie: 3,85 V
- Kapacita: 1850 mAh / 7,1 Wh
- Typ článku: Li-Ion
- Značka: PATONA
Zoznam kompatibility
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 3.85 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 1850 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 32 g |
| Watt-hodinová kapacita | 7 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
