Batéria PATONA pre Lenovo Tninkpad T480S L17L3P71 SB10K97620 01AV480
Popis
Batéria PATONA pre Lenovo Thinkpad T480S L17L3P71 SB10K97620 01AV480
Technické údaje:
Napätie: 11,55 Volt
Kapacita: 4800mAh / 55Wh
Typ článku: Li-Polymer
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 11,55 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 214 g |
| Watt-hodinová kapacita | 55 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria PATONA f. Lenovo Thinkpad E470 E470C E475 01AV411 01AV412 01AV413 SB10K97568 SB10K97569
Na sklade
-2.40€
