PATONA Batéria pre Insta360 Ace / Ace Pro
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 3,85 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 1750 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 34 g |
| Watt-hodinová kapacita | 7 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
