Batéria PATONA f. Samsung 530U 530U4 530U4C NP530U4 NP530U4C NT530U4 NT530U4C AA-PBYN8AB
Popis
Batéria PATONA f. Samsung 530U 530U4 530U4C NP530U4 NP530U4C NT530U4 NT530U4C AA-PBYN8AB
Technické údaje:
Kapacita: 5300mAh / 39Wh
Napätie: 7,4V
Typ článku: Li-Polymer
ZNAČKA: PATONA
Kompatibilné zariadenia:
- Samsung 530U Serie
- 530U4 Serie
- 530U4C Serie
- NP530U4 Serie
- NP530U4C Serie
- NT530U4 Serie
- NT530U4C Serie
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 7,4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 5300 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 198 g |
| Watt-hodinová kapacita | 39 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
