Batéria PATONA f. Lenovo Thinkpad E470 E470C E475 01AV411 01AV412 01AV413 SB10K97568 SB10K97569
Popis
Batéria PATONA f. Lenovo Thinkpad E470 E470C E475 01AV411 01AV412 01AV413 SB10K97568 SB10K97569
Technické údaje:
Kapacita: 3650mAh / 39,9675Wh
Napätie: 10,95 Volt
Typ článku: Li-Ion
ZNAČKA: PATONA
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 10,95 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3650 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 180 g |
| Watt-hodinová kapacita | 40 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
