Batéria PATONA f. Dell Latitude 11 5175 5179 5175 VHR5P 0RFH3V RFH3V
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 7,6 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3400 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 117 g |
| Watt-hodinová kapacita | 26 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
