Batéria PATONA pre Bose SoundLink Mini 2 088772, 088789, 088796
Popis
Batéria PATONA pre Bose SoundLink Mini 2 088772, 088789, 088796
Vysokovýkonná batéria s novými kvalitnými značkovými článkami od spoločností Panasonic, LG, Sanyo a iných. Batéria je 100% kompatibilná s originálnou batériou.
Technické údaje:
Napätie: 7,4 Voltu
Kapacita: 3600mAh / 26,64Wh
Typ: Li-Ion
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 7,4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 3600 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 127 g |
| Watt-hodinová kapacita | 27 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
14/12/2025
-
Tóth Károly
Overený nákup
Tökéletesen egyező aksi a Bose mini 2-vel. A hangszóró frissítése után, minden úgy működik, ahogy annak lennie kell. A szállítási határidő is korrektül be lett tartva.
Podobné produkty
Bose Soundlink Mini 1 batéria 061384, 061385, 061386, 061834 - Patona
Na sklade
-1.78€
