MPLPower AGM batéria VRLA MWL 12V 134Ah (342/173/285mm)
Popis
Batérie série MWL AGM – Kompaktné, spoľahlivé a bezúdržbové zdroje energie
Batérie série MWL AGM sú vyrobené pomocou vysoko kvalitnej VRLA (AGM) technológie, ktorá zaručuje bezúdržbovú prevádzku a konzistentný výkon v širokej škále aplikácií. Ich kompaktný, štandardizovaný dizajn umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich systémov, ponúkajúc flexibilitu a spoľahlivosť tam, kde je to najdôležitejšie.
Kľúčové vlastnosti:
-
Bezúdržbová prevádzka – Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
-
Kompaktná a štandardná veľkosť – Jednoduchá inštalácia v rôznych nastaveniach
-
Bezpečné pre vnútorné použitie – Neškodné, ideálne pre ľudské prostredie
-
Optimalizované pre pohotovostné a núdzové použitie – Perfektné pre:
-
Alarmové a protipožiarne systémy
-
Prenosné prijímače
-
Hračky
-
Núdzové napájanie
-
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 342x173x285mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 342mm |
| Kapacita | 134 Ah |
| Produktová rodina | MWL |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 173 |
| Terminál | M8 |
| Hmotnosť | 42000 g |
| Projektovaná kapacita | 10-12 év |
| Výška | 285 |

