MPLPower AGM gélová batéria VRLA 12V/2.3Ah (151/98/94mm)
Popis
Batérie AGM série MWS sa vyrábajú pomocou vysokokvalitnej, bezúdržbovej technológie VRLA, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon pre širokú škálu aplikácií.
Batéria vyrobená technológiou VRLA (AGM) - bezúdržbová
• Suchý typ, nie je potrebné dopĺňanie elektrolytu
• Určené na prácu s nárazníkmi
• Použitie: - poplašné systémy, núdzové a vyrovnávacie napájanie
• Rozmery: 179x35x60mm
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 179x 35x 60(66) mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 179mm |
| Kapacita | 2.3 Ah |
| Produktová rodina | MWS |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 35 |
| Terminál | Fast-on 187 (T1) |
| Hmotnosť | 1000 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 66 |

