MPLPower AGM MW batéria VRLA 12V/45Ah (198x166x171mm)
Popis
Batérie MW Series AGM – Spoľahlivý výkon s bezúdržbovou technológiou VRLA
Batérie MW series AGM sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivý výkon v rôznych aplikáciách. Vyrobené s vysokokvalitnou, bezúdržbovou technológiou VRLA (AGM), tieto batérie sú ideálne pre riešenia záložného a núdzového napájania.
Kľúčové vlastnosti:
-
Technológia VRLA (AGM) – uzavretá, bezúdržbová prevádzka
-
Suchý typ batérie – nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
-
Optimalizované pre použitie ako záloha – zaisťuje stabilné záložné napájanie
-
Aplikácie:
-
Alarmové systémy
-
Núdzové napájacie systémy
-
Systémy záložného napájania
-
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 198x166x171mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 198mm |
| Kapacita | 45 Ah |
| Produktová rodina | MW |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 166 |
| Terminál | M6 |
| Hmotnosť | 14200 g |
| Projektovaná kapacita | 6-9 év |
| Výška | 171 |

