MPLPower AGM gélová batéria VRLA 12V/1.3Ah (97/43/55mm)
Popis
Batérie AGM série MWS sa vyrábajú pomocou vysokokvalitnej, bezúdržbovej technológie VRLA, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon pre širokú škálu aplikácií.
Batéria vyrobená technológiou VRLA (AGM) - bezúdržbová
• Suchý typ, nie je potrebné dopĺňanie elektrolytu
• Určené na prácu s nárazníkmi
• Použitie: - poplašné systémy, núdzové a vyrovnávacie napájanie
• Rozmery: 97x43x53mm
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 97x43x53mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 97mm |
| Kapacita | 1.3 Ah |
| Produktová rodina | MWS |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 43 |
| Terminál | Fast-on 187 (T1) |
| Hmotnosť | 570 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 53 |

