MPLPower AGM gélová batéria VRLA 12V 50Ah (197/165/170mm)
Popis
Batérie AGM série MB sa vyrábajú pomocou vysokokvalitnej, bezúdržbovej technológie VRLA, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon pre širokú škálu aplikácií.
- Bezúdržbové: Nevyžadujú dopĺňanie elektrolytu.
- Sú kompaktné a majú štandardnú veľkosť, takže sa dajú ľahko integrovať do rôznych systémov.
- Vhodné pre vnútorné použitie a bezpečné pre ľudské prostredie.
- Optimalizované pre pohotovostné a núdzové napájanie, napríklad v poplachových a protipožiarnych systémoch, prenosných prijímačoch a hračkách.
Široká kapacita a rozsah veľkostí zaisťuje flexibilné prispôsobenie produktov individuálnym potrebám. Rozsah prevádzkových teplôt batérií zaisťuje spoľahlivý výkon aj v extrémnych podmienkach.
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 220 x 190 x 210mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 197mm |
| Kapacita | 50 Ah |
| Produktová rodina | MB |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 165 |
| Terminál | M6 |
| Hmotnosť | 13000 g |
| Projektovaná kapacita | 3 év |
| Výška | 170 |

