MPLPower AGM gélová batéria VRLA 12V 14Ah (151/98/94mm)
Popis
AGM batérie série MB sú vyrobené s vysokokvalitnou, bezúdržbovou VRLA technológiou, navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivý výkon pre širokú škálu aplikácií
- Bezúdržbové: Nevyžadujú dopĺňanie elektrolytu.
- Kompaktné a štandardné rozmery, takže sa ľahko integrujú do rôznych systémov.
- Vhodné na vnútorné použitie, bezpečné aj v ľudskom prostredí.
- Optimalizované pre pohotovostné a núdzové napájanie, napríklad v poplachových a požiarnych systémoch, prenosných prijímačoch a hračkách.
Široký rozsah kapacít a rozmerov zabezpečuje, že produkty sa flexibilne prispôsobia individuálnym potrebám. Prevádzkový teplotný rozsah batérií zaručuje spoľahlivý výkon aj v extrémnych podmienkach.
Spájkovanie svoriek batérie je zakázané a môže viesť k strate záruky. Na upevnenie káblov batérie sa odporúča použiť šmykové svorky, ktoré sú k dispozícii medzi súvisiacimi produktmi.
Kompatibilné zariadenia:
- UTC PM865
- Polon-Alfa WPO
- Pulsar PSB
- Pulsar PSBOC1002435
- Pulsar PSBOC15512110
- Pulsar PSBOC1552455
- Pulsar PSBOC1554828
- Pulsar PSBOC30024100
- Pulsar PSBOC3004850
- Pulsar PSBSOF10A12
- Pulsar PSBSOF3012
- Pulsar PSBSOF3024
- Pulsar PSBSOF5012
- Pulsar PSBSOF5024
- Ropam PSR-ECO
- UTC ATS Classic
- UTC ATS Master
- UTC PG822
- UTC PG825
- UTC PM844
- UTC PM861
- UTC PM862
- UTC PM863
- APC Smart
- Eaton 5130 1250VA
- Eaton 5130 1750VA
- Eaton 5130 2500VA
- Eaton 5130 3000VA
- Powerware PW5130 1250VA
- Powerware PW5130 1750VA
- Powerware PW5130 2500VA
- Powerware PW5130 3000VA
- Jablotron JA
- Mean Well DRC
- Pulsar MSRD2012
- Pulsar PSBOC1001270
- Pulsar PSBOC351225
- Pulsar PSBOC501235
- Pulsar PSBOC502418
- Pulsar PSBOC751250
- Pulsar PSBOC752425
- Pulsar PSBOC754813
- Pulsar PSBSOF1012
- Pulsar PSBSOF1024
- Pulsar PSBSOF2012
- Pulsar PSBSOF2024
- Siemens Cerberus Pro
- DSC HS2016
- Cyberpower Cyber Shield
- Belkin OmniGuard 3200
- APC BK600EC
- APC BK650MI
- APC BP650SI
- APC Back UPS
- APC Back
- APC SC620I
- APC SU620INET
- APC SUVS650I
- APC Smart UPS
- CyberPower OR OR1500LCDRM1U
- Dell APC 10IA
- Dell APC10IA
- Dell APC62A
- Eaton 5125 2200VA
- Eaton 5130 1250
- Eaton 5130 1750
- Eaton 5130 2500
- Eaton 5130 3000
- HP APC62A
- HP T2200XR
- Pakiet APC RBC4
- Pakiet APC RBC52
- Pakiet APC RBC6
- Powerware PW5105 700VA
- Powerware PW5125 2200VA
- Panel Bateria Słoneczna
- EV 15
Kompatibilné čísla dielov:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 151 x 98 x 95(101) mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 151mm |
| Kapacita | 14 Ah |
| Produktová rodina | MB |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 98 |
| Terminál | FASTON 187 (4.75x0.8mm) |
| Hmotnosť | 3400 g |
| Projektovaná kapacita | 3 év |
| Výška | 95 |

