MPLPower AGM gélová batéria VRLA 12V 100Ah (326/172/242mm)
Popis
Batérie AGM série MB sa vyrábajú pomocou vysokokvalitnej, bezúdržbovej technológie VRLA, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon pre širokú škálu aplikácií.
- Bezúdržbové: Nevyžadujú dopĺňanie elektrolytu.
- Sú kompaktné a majú štandardnú veľkosť, takže sa dajú ľahko integrovať do rôznych systémov.
- Vhodné pre vnútorné použitie a bezpečné pre ľudské prostredie.
- Optimalizované pre pohotovostné a núdzové napájanie, napríklad v poplachových a protipožiarnych systémoch, prenosných prijímačoch a hračkách.
Široká kapacita a rozsah veľkostí zaisťuje flexibilné prispôsobenie produktov individuálnym potrebám. Rozsah prevádzkových teplôt batérií zaisťuje spoľahlivý výkon aj v extrémnych podmienkach.
Kompatibilné zariadenia:
- Xjet XXL
- APC Back
- APC Smart
- Accu Joblux 90
- Cabrio B18
- Cabrio B3
- Cabrio B4
- Cabrio B7
- Cabrio B8
- Pakiet APC RBC
- Pakiet APC RBC1
- Waga W02
- Waga NWW
- Waga WT
- CB 4.5
- TP 6
Kompatibilné čísla článkov:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 355 x 195 x 275mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 355mm |
| Kapacita | 100 Ah |
| Produktová rodina | MB |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 195 |
| Terminál | M6 |
| Hmotnosť | 30000 g |
| Projektovaná kapacita | 3 év |
| Výška | 275 |

