MPLPower AGM MWFT batéria VRLA 12V/105Ah (508x109x238mm) Predný Terminál
Popis
Séria AGM batérií MWFT – Spoľahlivý výkon s bezúdržbovou VRLA technológiou
Séria AGM batérií MWFT je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon v rôznych aplikáciách. Vďaka vysoko kvalitnej, bezúdržbovej VRLA (AGM) technológii sú tieto batérie ideálne pre záložné a núdzové napájacie riešenia.
Kľúčové vlastnosti:
-
VRLA (AGM) technológia – uzavretá, bezúdržbová prevádzka
-
Suchá batéria – nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
-
Optimalizovaná pre záložné použitie – zabezpečuje stabilné záložné napájanie
-
Aplikácie:
-
Alarmové systémy
-
Núdzové napájacie systémy
-
Systémy záložného napájania
-
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 508x109x238mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 508mm |
| Kapacita | 105 Ah |
| Produktová rodina | MWFT |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 109 |
| Terminál | M8 |
| Hmotnosť | 30800 g |
| Projektovaná kapacita | 12 év |
| Výška | 238 |

