MPLPower AGM batéria VRLA MWL 12V 80Ah (260/168/216mm) TH 228
Popis
Séria MWL AGM batérií – Kompaktné, spoľahlivé a bezúdržbové napájanie
Batérie série MWL AGM sú vyrobené pomocou vysokokvalitnej VRLA (AGM) technológie, ktorá zaisťuje bezúdržbovú prevádzku a konzistentný výkon v širokom spektre aplikácií. Ich kompaktný, štandardizovaný dizajn umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich systémov, ponúkajúc flexibilitu a spoľahlivosť tam, kde je to najviac potrebné.
Kľúčové vlastnosti:
-
Bezúdržbová prevádzka – Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
-
Kompaktná a štandardná veľkosť – Jednoduchá inštalácia v rôznych nastaveniach
-
Bezpečné pre vnútorné použitie – Neškodné, ideálne pre ľudské prostredie
-
Optimalizované pre pohotovostné a núdzové použitie – Perfektné pre:
-
Systémy alarmu a požiarnej ochrany
-
Prenosné prijímače
-
Hračky
-
Núdzové napájanie
-
Špecifikácie:
Kapacita pri 25°C a vypínacie napätie 10,5V
-
20h: 80 Ah
-
10h: 78 Ah
-
5h: 64 Ah
Vnútorný odpor
-
Nabitá batéria: 5,4 mΩ
Kapacita vs. teplota
-
pri 20°C: 100%
-
pri 0°C: 85%
-
pri -15°C: 65%
Samo-vybíjanie
-
Po 3 mesiacoch: 91%
-
Po 6 mesiacoch: 82%
-
Po 12 mesiacoch: 64%
Terminál
-
Typ skrutky: M6 (T16)
Nabíjanie
-
Napätie pre udržiavacie nabíjanie: 13,50–13,80V
-
Napätie pre cyklické nabíjanie: 14,40–15,00V
-
Max. nabíjací prúd: 28,0 A
-
Max. vybíjací prúd: 800 A (5 sekúnd)
Prevádzkový teplotný rozsah
-
Vybíjanie: -20°C až 50°C
-
Nabíjanie: -20°C až 50°C
-
Skladovanie: -20°C až 50°C
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 260x168x216mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 260mm |
| Kapacita | 80 Ah |
| Produktová rodina | MWL |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 168 |
| Terminál | M6 (T16) |
| Hmotnosť | 23500 g |
| Projektovaná kapacita | 10-12 év |
| Výška | 216 |

