MPLPower AGM batéria VRLA MWL 12V 33Ah
Popis
MWL séria AGM akumulátory – Kompaktná, spoľahlivá a bezúdržbová energia
Akumulátory MWL séria AGM sú vyrobené s vysokokvalitnou VRLA (AGM) technológiou, zabezpečujúc bezúdržbovú prevádzku a konzistentný výkon v mnohých aplikáciách. Ich kompaktný, štandardizovaný dizajn umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich systémov, ponúkajúc flexibilitu a spoľahlivosť tam, kde je to najviac potrebné.
Hlavné vlastnosti:
-
Bezúdržbová prevádzka – Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
-
Kompaktné a štandardné rozmery – Jednoduchá inštalácia v rôznych nastaveniach
-
Bezpečné pre vnútorné použitie – Neškodné, ideálne v ľudských prostrediach
-
Optimalizované pre pohotovostné a núdzové použitie – Perfektné:
-
Poplašné a protipožiarne systémy
-
Prenosné prijímače
-
Hračky
-
Núdzové napájanie
-
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 196x131x152(168)mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 196mm |
| Kapacita | 33 Ah |
| Produktová rodina | MWL |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 131 |
| Terminál | M6 (T16) |
| Hmotnosť | 10800 g |
| Projektovaná kapacita | 10-12 év |
| Výška | 168 |

