MPLPower AGM batéria VRLA MWL 12V 60Ah (260/168/216mm)
Popis
Batérie MWL Series AGM – Kompaktný, spoľahlivý a bezúdržbový zdroj energie
Batérie MWL Series AGM sú vyrobené pomocou vysoko kvalitnej VRLA (AGM) technológie, ktorá zaisťuje bezúdržbovú prevádzku a konzistentný výkon v širokej škále aplikácií. Ich kompaktný, štandardizovaný dizajn umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich systémov, ponúkajúc flexibilitu a spoľahlivosť tam, kde je to najviac potrebné.
Kľúčové vlastnosti:
-
Bezúdržbová prevádzka – Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
-
Kompaktná a štandardná veľkosť – Jednoduchá inštalácia v rôznych nastaveniach
-
Bezpečné pre vnútorné použitie – Neohrozujúce, ideálne pre ľudské prostredie
-
Optimalizované pre pohotovostné a núdzové použitie – Perfektné pre:
-
Systémy alarmu a požiarnej ochrany
-
Prenosné prijímače
-
Hračky
-
Núdzové napájanie
-
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 260x168x216mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 260mm |
| Kapacita | 60 Ah |
| Produktová rodina | MWL |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 168 |
| Terminál | M6 (T16) |
| Hmotnosť | 21500 g |
| Projektovaná kapacita | 10-12 év |
| Výška | 216 |

