MPLPower 12.8V 12V 100Ah LiFePo4 batéria so vstavaným Bluetooth na monitorovanie (s vyhrievaním)
Popis
Vlastnosti:
- Dlhšia životnosť cyklu ako u olovených batérií
- Približne 40% hmotnosti porovnateľnej olovenej batérie
- Vyhrievané: Batéria má zabudované vyhrievanie, takže ak teplota klesne, batéria sa automaticky vyhreje, takže zostáva nabíjateľná aj pod 0 stupňov.
- Nižšie samovybíjanie v porovnaní s olovenými batériami
- Viac zabudovaných ochrán na ochranu batérie (proti prebíjaniu, nadmernému vybíjaniu a skratu)
- Vyššia priemerná energetická účinnosť tam a späť (92%) ako u olovenej batérie (80%)
- Aplikácie: fotovoltaika, karavany, lode, núdzové osvetlenie, elektrické vozidlá a elektrické zariadenia
- Bluetooth na monitorovanie: zobrazuje napätie lítium batérie, prúd, kapacitu, teplotu a iné krivky, ovládanie prepínača nabíjania a vybíjania, SOC, napätie batérie, nabíjací a vybíjací prúd, stav ochrany, základné parametre atď.
ŠTechnický list a popis nastavenia Bluetooth medzi pripojenými dokumentmi.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 330 x 172 x 220 mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | MPLPower |
| Dĺžka | 330mm |
| Kapacita | 100 Ah |
| Produktová rodina | MWLJ |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 172 |
| Terminál | M8 |
| Hmotnosť | 12500 g |
| Výška | 220 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
