Mcdodo MC-5931 Magnetická Power Banka 10000mAh, 30W (čierna)
Popis
Power Bank Magnetic Mcdodo MC-5931 10000mAh, 30W (čierna)
Magnetická powerbanka Mcdodo MC-5931 je dokonalou kombináciou moderného dizajnu a vysokého výkonu. Vďaka kompaktným rozmerom a kapacite 10000 mAh je ideálnou voľbou na cestovanie, prácu alebo každodenné použitie. Podporuje káblové aj bezdrôtové nabíjanie, takže poskytuje rýchlu energiu vašim zariadeniam v akejkoľvek situácii.
Hlavné vlastnosti
Dva spôsoby nabíjania
-
Bezdrôtové rýchle nabíjanie: až 15 W výkon
-
USB-C káblové rýchle nabíjanie: až 30 W výkon
Súčasné nabíjanie a vybíjanie
Môžete nabíjať svoj telefón, zatiaľ čo sa powerbanka sama nabíja – nepretržitá dostupnosť s minimálnym čakaním.
Vysoká kapacita, kompaktné rozmery
-
iPhone 13 mini: až 2,5-násobné nabitie
-
iPhone 14: až 2-násobné nabitie
-
Rozmery: 99 × 67 × 21 mm
-
Hmotnosť: 202 g
Stabilné magnetické upevnenie
28 magnetických bodov zabezpečuje presné prispôsobenie a pevné držanie na zariadeniach kompatibilných s MagSafe, čo umožňuje plynulé bezdrôtové nabíjanie.
Pokročilý bezpečnostný systém
Ochrana proti:
-
Prehriatie
-
Prepätiu
-
Preťaženiu
-
Prebitie
-
Skratu
-
NTC teplotný senzor pre optimálne nabíjanie
Moderný displej a kryt odolný voči odtlačkom prstov
LED diódy zobrazujú úroveň nabitia a režim nabíjania:
-
Modré svetlo: bezdrôtové nabíjanie
-
Oranžové svetlo: káblové nabíjanie
Kryt je odolný voči odtlačkom prstov, takže zostáva vždy čistý a elegantný.
Technické údaje
-
Výrobca: Mcdodo
-
Model: MC-5931
-
Farba: Čierna
-
Kapacita: 10000 mAh
-
Nominálna kapacita: 6000 mAh
-
Bezdrôtové nabíjanie: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
-
USB-C vstup: 5V - 3A, 9V - 2.2A, 12V - 1.6A
-
USB-C výstup: 5V - 3A, 9V - 3A, 12V - 2.5A, 15V - 2A (max. 30W)
-
Celkový výstupný prúd: 5V - 3A
-
Materiál: PC + ABS
-
Rozmery: 99 × 67 × 21 mm
-
Hmotnosť: 202 g
-
Príslušenstvo: USB-C–USB-C kábel (0,2 m)
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 99 x 67 x 21 mm |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C, Wireless |
| Maximálny výkon | MAX 20W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 20 W |
| Hmotnosť | 202 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
