Mcdodo MC-3911 power bank Digitálny displej 30000mAh, 22.5W (čierna)
Popis
Powerbank Mcdodo MC-3911 s digitálnym displejom, 30 000 mAh, 22,5 W PD (čierna)
Powerbank Mcdodo MC-3911 je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý a vysokokapacitný zdroj energie. S kapacitou 30 000 mAh a výkonom rýchleho nabíjania 22,5 W umožňuje rýchle a bezpečné nabíjanie rôznych zariadení – či už ide o smartfóny, tablety alebo iné kompatibilné zariadenia. Digitálny LED displej, viacúrovňová ochrana a podpora pokročilých nabíjacích protokolov ho robia ideálnym pre dlhšie cesty alebo každodenné použitie.
Rýchle nabíjanie až 22,5 wattov
Zariadenie podporuje najpopulárnejšie protokoly rýchleho nabíjania (PD, QC, SCP, FCP, AFC, VOOC), čo umožňuje rýchle a efektívne nabíjanie. USB-C port poskytuje až 20 W PD, čo umožňuje napríklad nabitie modelu iPhone 8–14 za iba 30 minút na 60%. USB-A1 a USB-A2 porty podporujú výkon 22,5 wattov.
Obrovská kapacita 30 000 mAh
Batéria s kapacitou 30 000 mAh poskytuje až päťnásobné nabitie pre iPhone 14, zatiaľ čo Huawei P40 alebo Xiaomi 13 môže nabiť až 4,5-krát. Nie je potrebné časté dobíjanie, takže zariadenie je perfektným spoločníkom na dlhšie cesty, výlety alebo rušné pracovné dni.
Viacúrovňová bezpečnosť a inteligentná ochrana
Powerbank Mcdodo MC-3911 je vybavený pokročilým bezpečnostným systémom, ktorý chráni ako powerbank, tak aj pripojené zariadenia. Poskytuje ochranu proti:
-
prebitie,
-
vybitie,
-
prehriatie,
-
skrat a iné nebezpečenstvá.
Vstavané NTC senzory monitorujú teplotu v reálnom čase a automaticky regulujú nabíjací výkon podľa prostredia.
Technické údaje
-
Výrobca: Mcdodo
-
Model: MC-3911
-
Farba: Čierna
-
Kapacita: 30 000 mAh / 3,7 V, 111 Wh
-
Nominálna kapacita: 17 400 mAh
-
Materiál: ABS + PC
-
Rozmery: 153 × 67,63 × 40,62 mm
-
Hmotnosť: 603 g
Vstup:
-
USB-C: max. 18 W
Výstupy:
-
USB-A1: 4,5 V/5 A, 5 V/4,5 A, 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A (max. 22,5 W)
-
USB-A2: 4,5 V/5 A, 5 V/4,5 A, 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A (max. 22,5 W)
-
USB-C: 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A (max. 20 W)
-
Maximálne výstupné napätie: 5 V / 3 A, 15 W
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 153 x 67,63 x 40,62 mm |
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 30000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-C, 1 USB-A |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 20 W |
| Hmotnosť | 603 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
