Mcdodo MC-3881 power banka Digitálny displej 10000mAh, 22.5W (čierna)
Popis
Mcdodo MC-3881 Powerbank – Digitálny displej, kapacita 10000mAh, výkon 22,5W (čierna)
Powerbank Mcdodo MC-3881 spája moderný dizajn, kompaktnú konštrukciu a vysoký výkon. Vďaka kapacite 10000 mAh dokáže poskytnúť viacero nabití vašim mobilným zariadeniam, nech ste kdekoľvek. Je ľahký a prenosný, výstupný výkon 22,5 wattov umožňuje rýchle a efektívne nabíjanie. Produkt je vhodný aj na leteckú prepravu, pretože spĺňa medzinárodné normy pre prepravu elektronických zariadení.
Rýchle nabíjanie s výkonom 22,5W
Mcdodo MC-3881 je schopný dodávať výkon 22,5 wattov, takže nabíjanie zariadení s vysokou spotrebou energie nie je problém. Podporuje množstvo rýchlonabíjacích štandardov vrátane protokolov PD, QC, SCP, FCP a AFC, takže môžete rýchlo nabiť svoj smartfón, tablet alebo dokonca slúchadlá.
Nabíjanie troch zariadení súčasne
Powerbank má dva USB-A a jeden USB-C port, čo umožňuje nabíjanie troch zariadení súčasne. Či už chcete nabíjať smartfón, tablet, inteligentné hodinky alebo iné príslušenstvo, Mcdodo MC-3881 poskytuje pohodlné a efektívne riešenie.
Pohodlné používanie, moderný vzhľad
Zariadenie má ergonomický dizajn, ktorý zaručuje pohodlné držanie, a jeho povrch je príjemný na dotyk. Disponuje samostatným tlačidlom, ktorým je možné jednoducho ovládať proces nabíjania. Zabudovaný digitálny LED displej neustále zobrazuje úroveň nabitia, takže vždy presne viete, koľko energie zostáva v zariadení.
Spoľahlivá kapacita
Kapacita 10000 mAh umožňuje nabiť väčšinu moderných smartfónov aj viackrát na jedno nabitie powerbanky. Je ideálnou voľbou na každodenné použitie, cestovanie a núdzové napájanie.
Bezpečnosť a odolnosť
Mcdodo MC-3881 spĺňa prísne bezpečnostné predpisy. Zabudovaná ochrana chráni zariadenie pred prebitím, prehriatím a skratom. Odolné ABS + PC puzdro zaručuje vysokú odolnosť pri každodennom používaní.
Obsah balenia
-
Mcdodo MC-3881 Powerbank
-
Používateľská dokumentácia
Technické údaje
-
Výrobca: Mcdodo
-
Model: MC-3881
-
Farba: čierna
-
Kapacita: 10000 mAh / 3,7 V (37 Wh)
-
Nominálna kapacita: 5800 mAh
-
Vstup:
-
USB-C: 5 V – 2,5 A; 9 V – 2 A; 12 V – 1,5 A (max. 18 W)
-
-
Výstup:
-
USB-A1: 4,5 V – 5 A; 5 V – 4,5 A; 5 V – 3 A; 9 V – 2 A; 12 V – 1,5 A (max. 22,5 W)
-
USB-A2: 4,5 V – 5 A; 5 V – 4,5 A; 5 V – 3 A; 9 V – 2 A; 12 V – 1,5 A (max. 22,5 W)
-
USB-C: 5 V – 3 A; 9 V – 2,22 A; 12 V – 1,67 A (max. 20 W)
-
-
Výstupný prúd pri použití dvoch portov: 5 V – 3 A (max. 15 W)
-
Materiál: ABS + PC
-
Rozmery: 142 × 67,3 × 16,29 mm
-
Hmotnosť: 230 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 142 x 67,3 x 16,29 mm |
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Hmotnosť | 230 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
