Mcdodo MC-3720 20000mAh power banka, USB-C, USB-A, s USB-C káblom
Popis
Mcdodo MC-3720 Powerbank – 20000mAh, USB-C, USB-A, vstavaný USB-C kábel (Čierna)
Mcdodo MC-3720 je perfektná voľba, ak potrebujete powerbank s vysokou kapacitou, všestrannosťou a pohodlným používaním. Kapacita 20000 mAh umožňuje niekoľkokrát nabiť váš smartfón, tablet alebo iné prenosné zariadenia, takže je ideálnym spoločníkom na dlhé cesty a každodenné použitie. Kompaktný, ale robustný dizajn a vstavaný USB-C kábel zabezpečujú, že ste vždy pripravení na rýchle nabíjanie – bez ďalších káblov.
Dlhodobá energia
-
20000 mAh kapacita – napríklad iPhone SE3 až 5×, iPhone 14 približne 3,5×, Xiaomi 13 približne 2,5× nabíjateľné.
-
Ideálne riešenie, ak ste niekoľko dní mimo siete.
Superrýchle nabíjanie – 22,5W
-
Podporuje PD, QC, FCP, AFC a BC1.2 rýchlonabíjacie štandardy.
-
Až 22,5 wattov výstupného výkonu – vaše zariadenia sú pripravené na použitie v rekordnom čase.
Vstavaný USB-C kábel
-
Vždy po ruke, nie je potrebný samostatný kábel.
-
Podporuje 22,5W rýchlonabíjanie.
-
Môže slúžiť aj ako praktický držiak, ak chcete zariadenie podoprieť počas používania.
Nabíjanie troch zariadení súčasne
-
USB-A výstup
-
USB-C výstup
-
Vstavaný USB-C kábel
-
Môžete nabíjať až 3 zariadenia súčasne.
LCD displej
-
Zobrazuje úroveň nabitia a stav rýchlonabíjania.
-
Vždy viete, koľko energie ešte máte k dispozícii.
Pokročilá bezpečnostná ochrana
-
Ochrana proti prehriatiu, prepätiu, preťaženiu a skratu.
-
Môže byť prepravovaný v lietadle – spĺňa medzinárodné letecké normy.
Technické údaje
-
Výrobca: Mcdodo
-
Model: MC-3720
-
Farba: Čierna
-
Kapacita: 20000 mAh / 3,85V / 77 Wh
-
Vstup: Lightning – 5V⎓2A; USB-C – 18W
-
Výstup: USB-A – 22,5W; USB-C – 20W; Vstavaný USB-C kábel – 22,5W
-
Celkový výstupný prúd: 5V⎓3A
-
Materiál: ABS + PC
-
Rozmery: 109 × 72 × 31,8 mm
-
Hmotnosť: 321 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 109 x 72 x 31,8 mm |
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A , 2 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Hmotnosť | 321 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
