Mcdodo MC-3710 Digitálny 20000mAh, 22.5W (čierny)
Popis
Mcdodo MC-3710 Powerbank – 20000mAh, 22.5W, vstavaný Lightning kábel (Čierna)
Mcdodo MC-3710 je ideálna voľba, ak hľadáte zdroj energie s veľkou kapacitou, všestranným a pohodlným použitím. Vďaka kapacite 20000 mAh môžete niekoľkokrát nabiť svoj smartfón, tablet alebo iné prenosné zariadenie, takže počas dlhých ciest alebo aktívnych dní bude vždy po ruke. Kompaktné, robustné prevedenie a vstavaný Lightning kábel zabezpečujú rýchle a jednoduché nabíjanie – bez ďalších káblov.
Dlhodobá energia
-
Kapacita 20000 mAh – napríklad iPhone SE3 až 5×, iPhone 14 približne 3,5×, Xiaomi 13 približne 2,5×.
-
Ideálne na viacdňové cesty alebo situácie bez napájania.
Super rýchle nabíjanie – 22,5W
-
Podporuje rýchlonabíjacie štandardy PD, QC, FCP, AFC a BC1.2.
-
Až 22,5 wattový výkon, takže vaše zariadenia sa nabijú v rekordnom čase.
Vstavaný Lightning kábel
-
Vždy po ruke, nie je potrebný samostatný kábel.
-
Podporuje 20W rýchlonabíjanie.
-
Môže byť použitý aj ako praktická podpera na udržanie zariadenia.
Nabíjanie troch zariadení súčasne
-
USB-A výstup
-
USB-C výstup
-
Vstavaný Lightning kábel
-
Môžete nabíjať až 3 zariadenia súčasne.
LCD displej
-
Zobrazuje úroveň nabitia a stav rýchlonabíjania.
-
Poskytuje úplný prehľad o spotrebe energie.
Pokročilá bezpečnostná ochrana
-
Ochrana proti prehriatiu, prepätiu, preťaženiu a skratu.
-
Bezpečne prepravovateľné v lietadle – spĺňa medzinárodné letecké predpisy.
Technické údaje
-
Výrobca: Mcdodo
-
Model: MC-3710
-
Farba: Čierna
-
Kapacita: 20000 mAh / 3,85V / 77 Wh
-
Vstup: Lightning – 5V⎓2A; USB-C – 18W
-
Výstup: USB-A – 22,5W; USB-C – 20W; Vstavaný Lightning kábel – 20W
-
Celkový výstupný prúd: 5V⎓3A
-
Materiál: ABS + PC
-
Rozmery: 109 × 72 × 31,8 mm
-
Hmotnosť: 321 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 109 x 72 x 31,8 mm |
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C, 1 USB-A, 1 Lightning kábel |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Hmotnosť | 321 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
