Mcdodo MC-0241 Digitálny 10000mAh, 22,5W (čierny)
Popis
Mcdodo MC-0241 Powerbank – 10 000 mAh, 22,5W, digitálny displej, 2 porty + 2 zabudované káble (Čierna)
Mcdodo MC-0241 je perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú rýchlo a bezpečne nabíjať viac zariadení naraz. S dvoma výstupnými portami a dvoma zabudovanými káblami môžete nabíjať až 4 zariadenia súčasne, či už ide o iOS alebo Android zariadenia. Zabudovaný digitálny displej presne zobrazuje stav batérie a vďaka kompaktnému dizajnu ho môžete vziať kamkoľvek so sebou – dokonca aj na lietadlo.
Rýchle a viacnásobné nabíjanie
-
USB-A + USB-C port + zabudovaný USB-C a Lightning kábel – celkovo 4 paralelné možnosti nabíjania.
-
iPhone 15 ~60% nabitie za iba 30 minút.
-
Podporované protokoly rýchleho nabíjania: PD, QC, AFC a ďalšie štandardy.
-
Kapacita 10 000 mAh – Samsung S23 ~1,5×, iPhone 15 ~1,8× úplné nabitie.
Digitálny displej
-
Dobre viditeľný displej pre neustále sledovanie úrovne nabitia a prevádzkového stavu.
Pokročilý bezpečnostný systém
-
Viacúrovňová ochrana: proti prebitiu, prehriatiu, nadprúdu, skratu, elektromagnetickému poľu a prílišnému vybitiu.
-
Bezpečné používanie za všetkých okolností.
Technické údaje
-
Výrobca: Mcdodo
-
Model: MC-0241
-
Farba: Čierna
-
Kapacita: 10 000 mAh (nominálna: 6000 mAh)
-
Vstup (USB-C): 5V⎓3A, 9V⎓2A, 12V⎓1.5A (max. 18W)
-
Výstup:
-
USB-C: 5V⎓3A, 9V⎓2.22A, 12V⎓1.67A (20W max.)
-
USB-A: 5V⎓3A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A (22,5W max.)
-
Zabudovaný USB-C kábel: 20W max.
-
Zabudovaný Lightning kábel: 20W max. / 5V⎓2.4A
-
-
Materiál: PC + ABS
-
Rozmery: 125,8 × 25 × 70,2 mm
-
Hmotnosť: 220 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 125,8 x 25 x 70,2 mm |
| Maximálny príkon | MAX 18W |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-A, 1 USB-C ,1 USB-C kábel , 1 Lightning kábel |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 33 W |
| Hmotnosť | 225 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
