Green Cell laptop akumulátor AA-PBYN4AB Samsung 530U 535U 540U NP530U3B NP530U3C NP535U3C NP540U3C
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Samsung 530U
Samsung 530U3B
Samsung 530U3C
Samsung 532U
Samsung 532U3C
Samsung 535U
Samsung 535U3C
Samsung 540U
Samsung 540U3C
Samsung NP530U3B
Samsung NP530U3BI
Samsung NP530U3C
Samsung NP532U3C
Samsung NP535U3C
Samsung NP540U3C
Samsung NP535U4C
Kompatibilné batérie:
AA-PLWN4AB
AA-PBYN4AB
AA-PBYM4AB
AA-PLWM4AB
Kód produktu: SA15V2 |
Parametre
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 7.4 / 7.6V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4900 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | SA15V2 |
| Hmotnosť | 550 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Samsung 530U4B AA-PBYN8AB 7,4V 6 článkov batérie pre notebooky
Posledný 1 ks na sklade
-20.40€
