Bezdrôtová powerbanka Joyroom 10000mAh JR-W050 20W MagSafe s prstencom a stojanom - čierna
Popis
Bezdrôtový powerbank 10000mAh Joyroom JR-W050 20W MagSafe krúžkom a stojanom + USB-C kábel - čierny
Objavte indukčný powerbank Joyroom s pohodlným krúžkovým stojanom. Je to inteligentné 2 v 1 riešenie: pripojte powerbank k telefónu a získate ďalšiu podporu a stabilitu. S pomocou krúžku môžete pohodlne držať telefón v ruke, na stojane môžete bez použitia rúk sledovať videá a fotografie. Tento induktívny power bank je tenký a kompaktný. Pohodlná kapacita je 10 000 mAh. Vďaka zabudovanej technológii Power Delivery a výkonu až 20 wattov rýchlo a efektívne nabíja vaše zariadenie. Joyroom JR-W050 indukčný power bank umožňuje aj súčasné nabíjanie dvoch zariadení. Z bočného LED podsvietenia sa dozviete, koľko energie zostalo v power banku. Spolu s power bankom dostanete aj 60 W USB-C kábel.
Špecifikácia:
Výrobca: Joyroom
Model: JR-W050
Kapacita batérie: 10000mAh / 3,85V / 38,5Wh
Menovitá kapacita: 6000mAh / 5V / 3A
Vstupný prúd:
USB C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Výstupný prúd:
USB C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
Indukcia: 5W / 7,5W / 10W / 15W
Podpora nabíjania: PD 3.0, QC 3.0, AFC
Materiál: ABS, ohňovzdorný PC
Rozmery: 105 x 60,5 x 23,5 mm
Dĺžka kábla: 0,3 m
Hmotnosť: 213 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 105 x 60.5 x 23.5 mm |
| Maximálny príkon | 5V / 3A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1xUSB, 1xUSB Type C, Wireless |
| Maximálny výkon | 5V / 3A |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 20 W |
| Hmotnosť | 213 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
