Joyroom power bank 22,5 W 10000 mAh PD QC3.0 AFC čierna (JR-QP191)
Popis
Joyroom power bank 22.5W 10000mAh PD QC3.0 AFC čierny (JR-QP191)
Joyroom JR-QP191 je štýlová a dobre spracovaná power banka s kapacitou 10000mAh. Je vybavená 3 výstupnými portami - dvoma typmi A USB a jedným typom C (ten môže fungovať aj ako vstupný port), ako aj jedným microUSB vstupným portom. JR-QP191 Power Bank je vyrobená z kvalitného ABS a ohňovzdorného PC. Disponuje aj veľkým displejom, ktorý zobrazuje zostávajúcu úroveň nabitia. Boli tu aj senzory, ako napríklad: ochrana proti preťaženiu, ochrana proti prehriatiu, ochrana proti napätiu.
Špecifikácia:
Kapacita: 10000mAh
MicroUSB vstupný prúd: 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1,5A
Typ C vstupný prúd: 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1,5A
Typ C výstupný prúd: 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A
USB výstupný prúd: 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
Rozmery: Rozmery: 150 x 69 x 41 mm
Podporované rýchlonabíjacie protokoly: Rýchle nabíjanie 3.0, AFC a iné
Príslušenstvo:
1 x Joyroom JR-QP191 Power Bank
1 x Joyroom Type-C kábel
1 x Príručka
Veľký energetický sklad v tvojej taške
Dobré známa a uznávaná značka Joyroom Powerbank je nevyhnutným gadgetom pre každého cestovateľa. Batéria s kapacitou 10000mAh umožňuje viackrát nabiť telefón.
Nabíjajte viac zariadení naraz!
Zariadenie má až 3 výstupné zásuvky. Vďaka tomu môžete naraz nabíjať napr. smartfón, tablet a slúchadlá! Okrem toho powerbank podporuje množstvo rýchlonabíjacích protokolov, ako je Power Delivery, Quick Charge 3.0 a iné.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 150 x 69 x 41 |
| Maximálny príkon | 5V / 3A, 9V / 2A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, USB-C |
| Maximálny výkon | Type-C: 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A USB: 4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 22 W |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
