Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania online RTII 2000VA LCD displej
Popis
Produktový kód: UPS14
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 440 x 86.5 x 542 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 20kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 4 |
| Počet sieťových pripojení | 6 |
| Typ konektorov | 6x IEC320 C13-10A |
| Technológia UPS | Online |
| Výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 432 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania online RTII 3000VA LCD displej
Na sklade
-43.59€
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania online RTII 1000VA LCD displej
Externé zásoby
-54.08€

