Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Microsine 2000VA LCD displej
Popis
Produktový kód: UPS09
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 146 x 205 x 397 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 11kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2x Schuko +3x IEC |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 216 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

