Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Microsine 1000VA LCD displej
Popis
Kód produktu: UPS08
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 146 x 160 x 350 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 8kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2x Schuko + 2x IEC |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 168 Wh |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
28/09/2025
-
Zsólyomi Gábor
Overený nákup
Tökéletes, jó ár érték arány.
01/09/2024
-
Nyeste Zsolt
Overený nákup
Podobné produkty
Green Cell Nepretržitý zdroj napájania UPS 800VA 500W s LCD displejom PowerCore 12 VDC
Na sklade
-8.59€

