Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Micropower 600VA LCD displej
Popis
Kód produktu: UPS01LCD
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 298 x 101 x 142 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 4.3kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2x Schuko |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 600VA |
| Watt-hodinová kapacita | 84 Wh |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
10/10/2022
-
Faragó Árpád
Overený nákup
Minden rendben volt.
29/08/2022
-
Skultéty József
Overený nákup
A termék nagyon jó, a kiszállítás pontos megbizható
13/07/2022
-
Nagy Béla Ferenc
Overený nákup
A termék nagyon rendben működik .
13/07/2022
-
Nagy Béla Ferenc
Overený nákup
Minden nagyon Ok
Podobné produkty
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania AiO 600VA LCD displej
Externé zásoby
-5.64€

