Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Micropower 2000VA
Popis
Produktový kód: UPS05
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 380 x 158 x 198 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 11.5kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 4 |
| Typ konektorov | 4x Schuko |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 216 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania AiO 600VA LCD displej
Externé zásoby
-5.64€

