Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Micropower 1000VA
Popis
Kód produktu: UPS03
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 338 x 149 x 162 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 7.8kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2x Schuko 2x IEC |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 168 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
12/08/2021
-
Molnár Józyefné
Overený nákup
Podobné produkty
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania AiO 600VA LCD displej
Externé zásoby
-5.64€
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Micropower 600VA LCD displej
Na sklade
-3.59€

