Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania AiO 600VA LCD displej
Popis
Kód produktu: UPS06
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 270 x 190 x 90 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 3.6kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 6 |
| Typ konektorov | 6x Schuko |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 600VA |
| Watt-hodinová kapacita | 84 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell UPS neprerušiteľný zdroj napájania Micropower 600VA LCD displej
Na sklade
-3.59€

