Zelená bunka Solárny panel Invertor Solárne napájanie MPPT Solárny panel nabíjačka 48V DC 230V AC 3000W / 3000VA Čistá tónová vlna
Popis
Green Cell 3kW Napelemes inverter + 5kWh LiFePo4 akkumulátor
Nech je elektrina kdekoľvek, kedykoľvek! Systém na ostrovný prevádzku spoľahlivo zabezpečuje potrebnú energiu aj tam, kde nie je sieťové pripojenie. Obsah balenia zahŕňa vysoko účinný invertor a odolnú batériu, takže je ideálnym riešením pre chaty, karavany, menšie dielne alebo núdzové napájanie.
Obsah balenia:
1. Green Cell 48V 3kW invertor: DATOVÝ LIST
2. Green Cell 5kWh LiFePo4 batéria: DATOVÝ LIST
Balenie obsahuje invertor a s ním kompatibilnú batériu, ako aj potrebné batériové a komunikačné káble na ich prepojenie. Iné komponenty nie sú súčasťou balenia.
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 80A |
| Aktuálne | Max. 140 A |
| Veľkosť obsadenosti | 297,5 X 468 X 125 mm |
| Záruka | 36 hónap |
| Napätie | 48V |
| Výrobca | Green Cell |
| Maximálny výstupný prúd MPPT | 80A |
| Maximálny výkon PV | 4000W |
| Momentálny výkon | 6000 W |
| Rozsah PV napätia pre MPPT | 60-130VDC |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | INVSOL04 |
| Maximálne napätie PV | 145V |
