Green Cell Striedač energie do auta z 12V na 230V (zvýšenie napätia) 2000W / 4000W modifikovaná sínusoida
Popis
Produktový kód: INVGC10
Parametre
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 4000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC10 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Auto menič 12V na 220V (zosilňovač napätia) 3000W/6000W
Na sklade
-36.15€
Green Cell Auto menič 12V na 220V (zosilňovač napätia) 2000W/4000W
Na sklade
-12.82€
Green Cell Napájací menič do auta z 12V na 230V (zosilňovač napätia) 500W / 1000W s USB
Posledný 1 ks na sklade
44.33€
Green Cell PRO Auto výkonový invertor 12V na 230V menič napätia (zvyšovač napätia) 150W / 300W s USB
Posledný 3 ks na sklade
-1.28€
