Green Cell PRO nabíjačka / Sieťová nabíjačka Samsung 60W / 19V 3,16A / 5,5mm-3,0mm
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Samsung X520
- Samsung SPA
- Samsung NP3530EC
- Samsung E271
- Samsung NP
- Samsung NP-E271
- Samsung NP-R719
- Samsung NP-RV508
- Samsung NP-RV510
- Samsung R519
- Samsung R719
- Samsung RV508
- Samsung RV510
- Samsung NP-E3520
- Samsung E3520
- Samsung NP-R517
- Samsung NP-R519
- Samsung R517
- Samsung 300E
- Samsung 300E5A
- Samsung 300E5C
- Samsung 300E5X
- Samsung 300E5Z
- Samsung 305E
- Samsung 305E5A
- Samsung 305E5Z
- Samsung 310E
- Samsung 310E5C
- Samsung 3530EC
- Samsung NP300E5A
- Samsung NP300E5AH
- Samsung NP300E5AI
- Samsung NP300E5C
- Samsung NP300E5X
- Samsung NP300E5Z
- Samsung NP300E5ZH
- Samsung NP300E5ZI
- Samsung NP305E5A
- Samsung NP305E5AH
- Samsung NP305E5AI
- Samsung NP305E5Z
- Samsung NP310E5C
- Samsung Q70
- Samsung NP350U2A
- Samsung NP350U2B
- Samsung NP350U2Y
- Samsung NP535U4C
- Samsung 270E4E
- Samsung 270E4V
- Samsung 270E5E <
Parametre
| Aktuálne | 3,16A |
| Aktuálne | 3.16 A |
| Veľkosť obsadenosti | 5.5mm-3.0mm |
| Veľkosť konektora | 5.5mm-3.0mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 5.5mm-3.0mm |
| Napätie | 19V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Napájací kábel? | Tartozék |
| Kód produktu | AD20-P |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
26/01/2023
-
Deme Gábor
Overený nákup
Tökéletesen működik, gyorsan megkaptam.
