Green Cell Pro Nabíjačka pre notebooky Lenovo Legion Y530 Y720 ThinkPad W540 W541 P50 P51 P52 P70 P71 20V 8,5A 170W
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Lenovo ThinkPad W540
- Lenovo ThinkPad W541
- Lenovo ThinkPad P50
- Lenovo ThinkPad P51
- Lenovo ThinkPad P52
- Lenovo ThinkPad P70
- Lenovo ThinkPad P71
- Lenovo ThinkPad Ultra
- Lenovo 0C52613
- Lenovo 36200316
- Lenovo 36200321
- Lenovo 45N0369
- Lenovo 45N0370
- Lenovo 45N0372
- Lenovo 45N0374
- Lenovo 45N0375
- Lenovo 45N0514
- Lenovo 45N0558
- Lenovo 45N0560
- Lenovo ADL170NDC3A
- Lenovo ADL170NLC2A
- Lenovo ADL170NLC3A
- Lenovo PA-1171
- Liteon PA-1171
- Lenovo Legion Y720
- Lenovo Legion Y530
- Lenovo Legion Y530-15ICH
- Lenovo 01FR043
- Lenovo 5A10J75115
Kód produktu: 0
Parametre
| Aktuálne | 8,5A |
| Aktuálne | 8.5 A |
| Veľkosť konektora | Lapos szögletes |
| Veľkosť konektora nabíjačky | Négyzet (Lenovo Slim Type) |
| Napätie | 20V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Napájací kábel? | Tartozék |
| Hmotnosť | 700 g |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
