Green Cell PRO Nabíjačka Microsoft Surface RT, RT/2, Pro i Pro 2 12V 3,6A 48W
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Termék kód: AD62P
Parametre
| Aktuálne | 3,6A |
| Aktuálne | 3.6 A |
| Veľkosť obsadenosti | 10.7 x 4.5 x 3.1 cm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD62P |
| Hmotnosť | 208 g |
| Prepäťová ochrana? | Igen |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
