Green Cell PRO Nabíjačka HP EliteBook 8530p 8530w 8540p 8540w 8560p 8560w 8570w 8730w ZBook 15 G1 G2 19,5V 7,7A 150W
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- HP EliteBook 8540P
- HP EliteBook 8540W
- HP EliteBook 8530p
- HP EliteBook 8730w
- HP EliteBook 8530w
- HP ZBook 15
- HP EliteBook 8560p
- HP EliteBook 8560w
- HP EliteBook 8570w
- HP EliteBook Revolve
- HP PA-1151
- HP 2008 150W
- HP Compaq L2311c
- HP 462603
- HP 463954
- HP 645509
- HP 646212
- HP 677763
- HP 693707
- HP A150A05DL
- HP ADP
- HP HSTNN
Kód produktu: AD111P
Parametre
| Aktuálne | 7.7A |
| Aktuálne | 7.7 A |
| Veľkosť obsadenosti | 16.8 x 8.3 x 4.1 cm |
| Veľkosť konektora | (7.4-5.0mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 7.4mm-5.0mm |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD111P |
| Hmotnosť | 710 g |
| Prepäťová ochrana? | Van |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
