Green Cell PRO Nabíjačka Dell Precision 7510 7710 M4700 M4800 M6600 M6700 M6800 Alienware 17 M17x 19,5V 12,3A 240W
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Dell Precision M6800
- Dell Precision M4700
- Dell Precision M4800
- Dell Precision M6600
- Dell Precision M6700
- Dell Precision M6500
- Dell Alienware 13
- Dell Alienware 15
- Dell Alienware 17
- Dell Alienware 18
- Dell Alienware M17
- Dell Alienware M17x
- Dell Precision 7510
- Dell Precision 7710
- Dell 0D846D
- Dell D846D
- Dell OD846D
- Delta Electronics 0D846D
- Delta Electronics D846D
- Delta Electronics OD846D
- Dell 0FWCRC
- Dell 0J211H
- Dell 2D76T
- Dell 6RTJT
- Dell 331
- Dell 450
- Dell ADP
- Dell FWCRC
- Dell GA240PE1
- Dell GA240PE100
- Dell J211H
- Dell J938H
- Dell OFWCRC
- Dell OJ211H
- Dell PA
- Delta Electronics 0FWCRC
- Delta Electronics 0J211H
- Delta Electronics ADP
- Delta Electronics FWCRC
- Delta Electronics GA240PE1
- Delta Electronics GA240PE100
- Delta Electronics J211H
- Delta Electronics OFWCRC
- Delta Electronics OJ211H
- Delta Electronics PA
- Flextronics GA240PE1
- Flextronics J938H
- Flextronics PA
Parametre
| Aktuálne | 12.3A |
| Aktuálne | 12.3 A |
| Veľkosť obsadenosti | 16.8 x 8.3 x 4.1 cm |
| Veľkosť konektora | 7.4-5.0mm |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 7.4mm-5.0mm |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD106P |
| Hmotnosť | 700 g |
| Prepäťová ochrana? | Van |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
