Green Cell PRO Nabíjačka Acer Aspire S7 S7-392 S7-393 Samsung NP530U4E NP730U3E NP740U3E 19V 3,42A 65W
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer Aspire S7
- Acer Aspire S7-391
- Acer Aspire S7-392
- Acer Aspire S7-393
- Acer Aspire S3
- Acer Aspire S3-951
- Acer ADP
- Delta Electronics ADP
- Acer Aspire P3
- Acer Aspire S5
- Acer Iconia Tab
Kód produktu: AD73P
Parametre
| Aktuálne | 3,42A |
| Aktuálne | 3.42 A |
| Veľkosť obsadenosti | 10.9 x 4.7 x 3.1 cm |
| Veľkosť konektora | (3.0-1.1mm) |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 3.0mm-1.1mm |
| Napätie | 19V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD73P |
| Hmotnosť | 216 g |
| Prepäťová ochrana? | Igen |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Zelený článok napájací zdroj / PRO 19,5 V 9,23 A 180 W Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7
Externé zásoby
-1.79€
