Green Cell PRO Nabíjačka Acer Aspire One 531 533 1225 D255 D257 D260 D270 ZG5 19V 2.15A 40W
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- Acer Aspire One D260-2BQGKK
- Acer Aspire One D260-2BQGSS
- Acer Aspire One D260-2BQKK
- Acer Aspire One D260-2BQPU
- Acer Aspire One D260-2BQSS
- Acer Aspire One D260-2DQKK
- Acer Aspire One D260-2DQPU
- Acer Aspire One D260-2DQSS
- Acer Aspire One D260-2DQUU
- Acer Aspire One
- Acer Aspire One AOD260-2BQGKK
- Acer Aspire One AOD260-2BQGSS
- Acer Aspire One AOD260-2BQKK
- Acer Aspire One AOD260-2BQPU
- Acer Aspire One AOD260-2BQSS
- Acer Aspire One AOD260-2DQKK
- Acer Aspire One AOD260-2DQPU
- Acer Aspire One AOD260-2DQSS
- Acer Aspire One AOD260-2DQUU
- Gateway VR46
- Acer TravelMate B115
- Acer TravelMate B115-M
- Acer TravelMate B115-MP
- Acer Aspire MS2219
- Acer Aspire MS2220
- Acer Aspire MS2253
- Acer Aspire MS2254
- Acer Aspire MS2274
- Acer Aspire MS2285
- Acer Aspire One D260-N51B
- eMachines EM355
- Acer Aspire MS2221
- Gateway NE522
- Gateway NE572
- eMachines EM350
- Acer Aspire MS2292
- eMachines NAV51
- Acer ADP
- Acer PA-1400
- Delta Electronics ADP
- LITEON PA-1400
Termék kód: AD53P
Parametre
| Aktuálne | 2,15A |
| Aktuálne | 2.15 A |
| Veľkosť obsadenosti | 21 x 13 x 5.5 cm |
| Veľkosť konektora | (5.5-1.7mm) |
| Veľkosť konektora nabíjačky | 5.5mm-1.7mm |
| Napätie | 19V |
| Výrobca | Green Cell |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AD53P |
| Hmotnosť | 150 g |
| Prepäťová ochrana? | Igen |
| Ochrana proti prehriatiu? | Igen |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Zelený článok napájací zdroj / PRO 19,5 V 9,23 A 180 W Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7
Externé zásoby
-1.79€
